Biz Kimiz

Rota Elektroteknik ve Kozmetik A.Ş., 1993 yılında beyaz eşya ve otomotiv elektronik sektörlerine yönelik ürünler tasarlayıp üretmek amacıyla kuruldu. Dudullu’da 3000 m2 alana sahip modern ve tam otomatik tesislerinde, güçlü Ar-ge faaliyetleriyle, üretimlerini halen sürdürüyor.

2008 yılından itibaren ilgi alanlarını genişleten ROTA, kapsamlı bir çalışmanın eseri olan SCENTO markasıyla Ortam Kokulandırma Sistemleri üretim ve satışına başladı. Dünya ölçeğinde patentler aldı ve tamamen Uluslararası Standartları uygulayarak yepyeni bir ürün grubu yarattı.  

ROTA, 2016 yılından itibaren ise bu kez kişisel kozmetik alanında parfüm üretimine başladı ve TOLL markası altında bugün de yüksek kaliteli parfümler üretmeye devam ediyor.

ISO 9001
ULUSLARARASI NORMLARA UYGUN
CE BELGESİ
Good Manufacturing Practices (GMP belgesi)

Misyonumuz

•    İnsan hayatına ve doğaya saygıyla, sağlıklı ve güvenilir ürünlere imza atmak
•    Kaliteli çözümler isteyen müşterilere en geniş yelpazede ürünler sunmak  
•    Müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı yaklaşımla sektör lideri konumuna ulaşmak
 

Vizyonumuz

Teknolojinin hızlı gelişimini yakından takip eden firmamız, tasarım ve üretimde müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılarken, ürün kalitesi ve çalışanların eğitimi konularında da sürekli gelişim sağlayacaktır.

Kalite Politikası

ROTA, Türk firmalarının yurt dışından ithal ettiği ürünleri, kendi bünyesinde geçekleştirdiği Ar-Ge çalışmaları sonucu üreterek gelişen proaktif bir firma. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ni de yine kendi bünyesinde devreye alan ROTA, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyor. Bu doğrultuda tüm ROTA ailesi aşağıdaki prensipleri benimsiyor:

•    Müşterilerin memnuniyetini sağlamak ve güvenini kazanmak
•    Tasarım ve üretim çalışmalarında doğaya ve insan hayatına saygı göstermek
•    Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerin standartlara ve belirlenen özelliklere uygunluğunu sağlamak
•    Çalışanlara sürekli gelişim bilinciyle eğitim vermek, takım ruhu aşılamak ve iyi bir çalışma ortamı sunmak
•    Bilgi ve tecrübeyi tedarikçilerle paylaşarak verimli işbirlikleri geliştirmek
•    Gerçekleştirilen her işlemde sürekli ilerleme ve iyileştirme sağlamak

Kalite Yönetim Sistemi’ni aynı zamanda yaşam standardını arttırma fırsatı olarak gören ROTA, müşterilerinin taleplerine tam olarak cevap vermekten gurur duyuyor.